O firmie

Łańcucka Fabryka Śrub jest jednym z wiodących producentów elementów złącznych w Europie. Ponad 60 lat doświadczenia sprawia, że oferowane przez nas wyroby spełniają najwyższe wymagania klientów z różnych branż. Wdrożony system zarządzania jakością, uzyskane certyfikaty i dopuszczenia oraz własny dział kontroli jakości, zapewniają wysoką jakość naszych produktów.

Dzięki systematycznej przebudowie i modernizacji parku maszynowego oraz procesów technologicznych staliśmy się zakładem w pełni nowoczesnym, zatrudniającym wysokokwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną.

 

Dysponujemy własnym, nowoczesnym zapleczem badawczo-rozwojowym. Zespół naszych pracowni składa się z Laboratoriów Chemicznego, Długości i Kąta, Metalograficznego oraz Badań i Symulacji.

Należymy do RAWLPLUG, który skupia szereg zakładów produkcyjnych oraz spółki dystrybucyjne obejmujące swoim zasięgiem wszystkie kontynenty.

Nasze wyroby znakowane ŁF mają zastosowanie w następujących branżach:

 

 

Automotive

Transport publiczny

Samochody cięzarowe

Produkcja maszyn budowlanych

Produkcja maszyn rolniczych

Kolejowa

Urządzenia przemysłowe

Konstrukcje stalowe

Energetyczna

Energii odnawialnej

Przemysł elektromaszynowy

Meblowa

Misja

Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych jak i procesowych.

Od wielu lat budujemy swoje portfolio produktowe w oparciu o wyroby ze średniego i wysokiego segmentu, zaspokajając tym samym potrzeby wymagających klientów i profesjonalistów szukających nowych, niezawodnych i trwałych rozwiązań.

 

Wizja firmy

Wartości jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia i determinują nasze wszystkie działania.

Zaangażowanie

Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy otwarci na zmiany i gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Nasza inwencja i gotowość do samodoskonalenia nakłania do ciągłego poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Współpraca

Stawiamy na pracę zespołową i motywujemy naszych pracowników do współdziałania ponieważ jesteśmy przekonani, że aktywna postawa w dążeniu do realizacji wspólnych celów przynosi wymierne rezultaty.

Profesjonalizm

Zainwestowaliśmy w wysoką jakość pracy i kreatywność naszych specjalistów. Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, którzy biorą pełną odpowiedzialność za swoje decyzje i działania.

Skuteczność

Jesteśmy skoncentrowani na osiąganiu zamierzonych celów. Umiejętność do wykorzystywania sprzyjających rozwojowi warunków i ogromna motywacja w pokonywaniu przeszkód, gwarantują sukces naszych przedsięwzięć.

Zorientowanie na klienta

Dokładamy największych starań by spełnić oczekiwania  i zaspokoić potrzeby naszych wewnętrznych i zewnętrznych  klientów. Wierzymy, że jest to jedyny sposób, aby stworzyć trwałe i satysfakcjonujące relacje.

Zrównoważony rozwój

Aby zapewnić bezpieczną przyszłość i zrównoważony rozwój naszej organizacji, wnosimy pozytywny wkład w życie naszych pracowników i społeczności lokalnych. Troszczymy się również o środowisko naturalne.

Innowacyjność

Innowacyjność nie jest jedynie związana z procesem tworzenia produktów czy dostarczeniem ich do użytkowników. Dla naszej organizacji innowacyjność idzie w parze ze zrównoważonym rozwojem. Zasady zrównoważonego rozwoju uwzględniamy przy projektowaniu nowych produktów, aby już na etapie projektowania decydować o ich wpływie na środowisko, społeczeństwo oraz użytkownika końcowego.

Odpowiedzialność Społeczna

Pracownicy są naszym kluczowym kapitałem. Aby osiągać sukces rynkowy, chcemy zapewnić Pracownikom, oprócz stabilnego i bezpiecznego środowiska pracy, warunki do rozwoju zawodowego i osobistego. Dlatego inspirujemy ich do jeszcze lepszego działania oraz włączamy ich w procesy decyzyjne. Łączymy rozwiązania, by sprostać wymaganiom rynku. Są pewne standardy, które nie zmieniają się z biegiem lat. Nie zmieniamy dobrych procesów, tylko je udoskonalamy by stały się idealne i trwałe. Efektem takich procedur jest gwarancja optymalnego wyniku. Chcemy również we współpracy z lokalnymi społecznościami, angażować się w rozwiązywanie problemów społecznych oraz budować dobre relacje z naszym otoczeniem.

Środowisko

Wierzymy, że poprzez poprawę efektywności środowiskowej naszych działań, bardziej świadome wykorzystanie zasobów naturalnych oraz odpowiedzialne prowadzenie naszych procesów produkcyjnych i biznesowych będziemy uzyskiwać szybki wzrost. Dzięki licznym inwestycjom i działaniom w ramach zrównoważonego rozwoju od 2007 roku udało nam się zmniejszyć emisję CO2 o ponad 30%. W ramach naszego stałego zaangażowania w ekologię dążymy do ograniczenia emisji CO2 o dalsze 50% do 2030 roku.

Więcej informacji.

Idź do góry

Rawlplug

Sustainable business, clear future.

ESG w Rawlplug