Znajdź sprzedawcę

Austria Austria

Gerwin Wallmeier Key Account Manager gerwin.wallmeier@koelner.pl +49 (0) 172 394 2672
Urszula Kielar Dział Obsługi Klienta urszula.kielar@koelner.pl +48 17 249 1407 / 407
Agata Pączek Dział Obsługi Klienta agata.paczek@koelner.pl +48 17 249 1296 / 296

Belgia Belgia

Katarzyna Wiech Key Account Manager katarzyna.wiech@rawlplug.com +48 722 120 030

Bułgaria Bułgaria

Elżbieta Inglot Dział Obsługi Klienta elzbieta.inglot@koelner.pl +48 17 249 1398 / 398

Czechy Czechy

Gerwin Wallmeier Key Account Manager gerwin.wallmeier@koelner.pl +49 (0) 172 394 2672
Jadwiga Trojnar Dział Obsługi Klienta jadwiga.trojnar@koelner.pl +48 17 249 1397
Urszula Kielar Dział Obsługi Klienta urszula.kielar@koelner.pl +48 17 249 1407
Halina Gajda Dział Obsługi Klienta halina.gajda@koelner.pl +48 17 249 1298

Dania Dania

Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Finlandia Finlandia

Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Francja Francja

Katarzyna Wiech Key Account Manager katarzyna.wiech@rawlplug.com +48 722 120 030
Elżbieta Inglot Dział Obsługi Klienta elzbieta.inglot@koelner.pl +48 17 249 1398

Holandia Holandia

Gerwin Wallmeier Key Account Manager gerwin.wallmeier@koelner.pl +49 (0) 172 394 2672
Olga Węgrzyn Dział Obsługi Klienta olga.wegrzyn@koelner.pl +48 17 249 1297

Litwa Litwa

Olga Węgrzyn Dział Obsługi Klienta olga.wegrzyn@koelner.pl +48 17 249 1297
Elżbieta Inglot Dział Obsługi Klienta elzbieta.inglot@koelner.pl +48 17 249 1398

Niemcy Niemcy

Gerwin Wallmeier Key Account Manager gerwin.wallmeier@koelner.pl +49 (0) 172 394 2672
Katarzyna Rogowska Dział Obsługi Klienta katarzyna.rogowska@koelner.pl +48 17 249 1403
Jadwiga Trojnar Dział Obsługi Klienta jadwiga.trojnar@koelner.pl +48 17 249 1397
Urszula Kielar Dział Obsługi Klienta urszula.kielar@koelner.pl +48 17 249 1407
Olga Węgrzyn Dział Obsługi Klienta olga.wegrzyn@koelner.pl +48 17 249 1297
Halina Gajda Dział Obsługi Klienta halina.gajda@koelner.pl +48 17 249 1298
Agata Pączek Dział Obsługi Klienta agata.paczek@koelner.pl +48 17 249 1296
Monika Gajska-Jurek Dział Obsługi Klienta monika.gajska-jurek@koelner.pl +48 17 249 1407

Norwegia Norwegia

Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Polska Polska

Ireneusz Możdżeń Doradca Techniczny ireneusz.mozdzen@rawlplug.com +48 603 851 292
Ryszard Sowa Dział Obsługi Klienta ryszard.sowa@koelner.pl +48 17 249 1392
Agata Hunkiewicz Dział Obsługi Klienta agata.hunkiewicz@rawlplug.com +48 17 249 1448
Jolanta Kochman Dział Obsługi Klienta jolanta.kochman@koelner.pl +48 17 249 1449

Rosja Rosja

Elżbieta Inglot Dział Obsługi Klienta elzbieta.inglot@koelner.pl +48 17 249 1398

Rumunia Rumunia

Jadwiga Trojnar Dział Obsługi Klienta jadwiga.trojnar@koelner.pl +48 17 249 1397
Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Serbia Serbia

Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Szwajcaria Szwajcaria

Katarzyna Rogowska Dział Obsługi Klienta katarzyna.rogowska@koelner.pl +48 17 249 1403

Szwecja Szwecja

Halina Gajda Dział Obsługi Klienta halina.gajda@koelner.pl +48 17 249 1298
Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Słowacja Słowacja

Urszula Kielar Dział Obsługi Klienta urszula.kielar@koelner.pl +48 17 249 1407
Halina Gajda Dział Obsługi Klienta halina.gajda@koelner.pl +48 17 249 1298

Turcja Turcja

Halina Gajda Dział Obsługi Klienta halina.gajda@koelner.pl +48 17 249 1298

Ukraina Ukraina

Elżbieta Inglot Dział Obsługi Klienta elzbieta.inglot@koelner.pl +48 17 249 1398

Węgry Węgry

Olga Węgrzyn Dział Obsługi Klienta olga.wegrzyn@koelner.pl +48 17 249 1297

Włochy Włochy

Katarzyna Wiech Key Account Manager katarzyna.wiech@rawlplug.com +48 722 120 030
Sylwester Hopkała Dział Obsługi Klienta sylwester.hopkala@rawlplug.com +48 17 249 1294

Aby zobaczyć dane sprzedawców wybierz kraj.

Idź do góry
Rawlplug

Sustainable business, clear future.

więcej