Pomagamy - Gaszyn Challenge

Jako Koelner Rawlplug IP Sp. z o. o. zostaliśmy nominowani przez naszego kontrahenta BorgWarner Poland Sp. z o.o. do udziału w tzw. Gaszyn Challenge.

Uczestnicząc w akcji pomogliśmy w zbiórce której celem jest pokrycie kosztów terapii genowej dla Maciusia Cieślik, podopiecznego fundacji Siepomaga.pl. Maciuś cierpi na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) a terapia genowa jest  jedyną formą leczenia która może mu pomóc. Niestety, jest również najdroższą formą terapii…

Zasady Gaszyn Challange są bardzo proste  – wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów, nagrać film, wpłacić pieniądze na rzecz chorego dziecka i nominować trzy kolejne firmy. Taki mechanizm sprawie, że coraz więcej organizacji angażuje się w pomoc tym, którzy bez wsparcia nie mają szans na zdrowie. Ponieważ zbiórka dla Zosi, którą wspierał  BorgWarner Poland Sp. z o.o.  została już zakończona (sukcesem!), postanowiliśmy wesprzeć inne dziecko z tym samym problemem: https://www.siepomaga.pl/macius-cieslik.  Maciuś ma bardzo mało czasu na podanie leku….

 

Oto efekt wspólnego wysiłku:

Podzieleni na małe grupy,  przy zachowaniu bezpiecznego dystansu, chronieni firmowymi maseczkami podjęliśmy wyzwanie.  Dzięki pomocy męża koleżanki z pracy – profesjonalnego filmowca – nagraliśmy film.

Cieszymy się, że wspólne zaangażowanie pozwoliło nam dołożyć „Rawlplugowską cegiełkę” do rehabilitacji chorego dziecka. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym i Zarządowi za przekazaną kwotę za nasze „pompowanie” na rzecz Maciusia Cieślik.

Idź do góry
Rawlplug

Sustainable business, clear future.

więcej