Koelner Rawlplug na targach Fastener Fair Global 2023 w Stuttgarcie

W dniach 21-23 marca w Stuttgarcie, po długiej przerwie spowodowanej pandemią, odbyły się Targi Fastener Fair Global – największa międzynarodowa impreza dla firm z branży elementów złącznych.

Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem tak zwiedzających jak i wystawców. Swoje stoiska zaprezentowało aż 980 firm z 43 krajów z całego świata.

Na targach nie zabrakło również zespołu z Koelner Łańcuckiej Fabryki Śrub. Nasz zespół prezentował głównie ostatnie inwestycje i najnowsze możliwości parku maszynowego naszego zakładu.

W ostatnich latach fabryka przeszła wiele zmian: remonty, inwestycje w najnowocześniejsze maszyny czy też powstanie wydziału uszlachetniania, który pozwala nam na przeprowadzanie dodatkowych operacji, takich jak wiercenie i toczenie.

Prezentowane na targach produkty oraz możliwości naszej fabryki spotkały się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko obecnych, ale również nowych i potencjalnych partnerów. Pozytywny odzew płynący z rozmów z klientami daje nadzieję na dalszy rozwój fabryki i nowe wyzwania w przyszłości.

 

Idź do góry

Rawlplug

Sustainable business, clear future.

ESG w Rawlplug