Nowa linia do obróbki cieplnej

obróbka cieplna w Koelner Łańcucka Fabryka Śrub

Obróbka cieplna jest kluczowym procesem w produkcji elementów złącznych. Poprawia ich parametry, umożliwiając osiągnięcie wymaganych właściwości wytrzymałościowych, niezbędnych do ich prawidłowego zastosowania.

Proces obróbki cieplnej składa się z zabiegów technologicznych, które powodują zmianę struktury materiału pod wpływem takich czynników jak czas i temperatura. Mówiąc najprościej, jest to proces nagrzewania metalu do określonej temperatury, utrzymania go w tej temperaturze, a następnie schłodzenia.

Dotychczas realizację procesu obróbki cieplnej w Fabryce Śrub w Łańcucie umożliwiały 4 linie. Zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasz potencjał w tym obszarze poprzez zakup nowej linii do obróbki cieplnej firmy San-Yung, która pozwala nam znacząco zwiększyć moce produkcyjne.

W przeciwieństwie do pozostałych linii do obróbki cieplnej w Łańcuckiej Fabryce Śrub, ten nowy nabytek jest w 100% elektryczny. Nowa linia została oficjalnie uruchomiona w pierwszej połowie listopada.

Mamy nadzieję, że nasze nieustające wysiłki i inwestycje w rozbudowę parku maszynowego będą miały pozytywny wpływ na zadowolenie naszych klientów.

Idź do góry

Rawlplug

Sustainable business, clear future.

ESG w Rawlplug