Poszerzamy możliwości produkcyjne

CNC machining

Jednym z najistotniejszych elementów naszej strategii jest zwiększanie możliwości produkcyjnych w zakresie produkcji elementów zaawansowanych technologicznie. Dzięki nieustannym inwestycjom, unowocześnianiu sprzętu i nowemu parkowi maszynowemu stale rozwijamy nasze portfolio produkcyjne.

Dział obróbki mechanicznej jest nie tylko najnowocześniejszym, ale i najszybciej rozwijającym się działem Fabryki Śrub w Łańcucie. Dzięki rozwojowi tego wydziału stale poszerzamy portfolio produktowe o elementy bardziej złożone i wyrafinowane oraz realizujemy nasz główny cel, jakim jest dostarczanie zaawansowanych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta.

Ten nowoczesny wydział produkcyjny, o wydajności do 10 mln sztuk rocznie wyposażony jest w nowoczesny, zrobotyzowany park maszynowy. Produkcja jest w pełni zautomatyzowana, wykonywana przez roboty, specjalnie zaprojektowane dla naszych potrzeb.

Maszyny wykonują operacje toczenia, wiercenia, gwintowania i frezowania na elementach w zakresie M5-M24. Dział ten pozwala nam oferować klientom złożone produkty z dodatkową obróbką. W ten sposób nawet w przypadku skomplikowanych elementów, cały proces produkcyjny od początku do końca odbywa się w Fabryce Śrub w Łańcucie.

Idź do góry

Rawlplug

Sustainable business, clear future.

ESG w Rawlplug